Namn
Distans
Klubb eller stad du tävlar för
Betalstatus
Mats NordgrenLång (152 km med start 09.00)Bålsta CKBetalt
Pierre de BourghKort (45 km med start 09.40)LidingöBetalt
Veronica de BourghKort (45 km med start 09.40)LidingöBetalt
Anne RasmussenMellan (107 km med start 09.30)Bålsta CKBetalt
Anders NystrandMellan (107 km med start 09.30)Betalt
Michelle TrochezMellan (107 km med start 09.30)Bålsta ckBetalt
Michael Östnaes TrochezMellan (107 km med start 09.30)Bålsta ckBetalt
Milos PlavsicMellan (107 km med start 09.30)/Betalt
Stefan-Steffo Norman Lång (152 km med start 09.00)FREDRIKSHOF Betalt
Ami FagerdahlMellan (107 km med start 09.30)IronmaniacsBetalt
Valerija KovacevicMellan (107 km med start 09.30)Betalt
Johan HolmgrenLång (152 km med start 09.00)FredrikshofBetalt
Ingela FranklKort (45 km med start 09.40)BålstaBetalt
Linnea GillbergKort (45 km med start 09.40)Skara
Ulf EngströmKort (45 km med start 09.40)KUNGSÄNGENBetalt
Anders SilverMellan (107 km med start 09.30)Villa Atletic ClubBetalt
Hugo SilverMellan (107 km med start 09.30)Villavi Atletic ClubBetalt
Charlotte LewerthKort (45 km med start 09.40)FredrikshofBetalt
Joakim BäruddeKort (45 km med start 09.40)BålstaBetalt
Kalev TammemäeMellan (107 km med start 09.30)VCKBetalt
Mariana ErnborgKort (45 km med start 09.40)Betalt
Svante Larsson Kort (45 km med start 09.40)Over the hill gangBetalt
Anna QuakkelaarMellan (107 km med start 09.30)STIF CykelBetalt
Isac SangwillLång (152 km med start 09.00)STIF CykelBetalt
John KuusimurtoLång (152 km med start 09.00)STIF Cykelbetalt
Nicklas RangeMellan (107 km med start 09.30)STIF Cykelbetalt
Sanna FrostKort (45 km med start 09.40)Betalt
Thomas JaenssonLång (152 km med start 09.00)Enköpings CKBetalt
Alan Svanberg LooseMellan (107 km med start 09.30)Team CycloneBetalt
Martin LooseMellan (107 km med start 09.30)Team CycloneBetalt
Raimo KassalainenMellan (107 km med start 09.30)Team CycloneBetalt
Marcus PapinskiMellan (107 km med start 09.30)EnebybergBetalt
Stina EngströmKort (45 km med start 09.40)Venngarn Betalt
Asher ReubenMellan (107 km med start 09.30)Fredrikshof Betalt
Karl FägerstenMellan (107 km med start 09.30)N/ABetalt
Michael HenrichMellan (107 km med start 09.30)Betalt
Nina RuuskaMellan (107 km med start 09.30)Betalt
Andres CocaLång (152 km med start 09.00)Team la gallinaBetalt
Mats SvenssonLång (152 km med start 09.00)Järfälla
Eva LindgrenLång (152 km med start 09.00)Bålsta
Gunilla NordgrenLång (152 km med start 09.00)Bålsta
Johan LindgrenLång (152 km med start 09.00)Bålsta