Namn
Distans
Klubb eller stad du tävlar för
Betalstatus
Mats NordgrenLång (152 km med start 09.00)Bålsta CK
Pierre de BourghKort (45 km med start 09.40)Lidingö
Veronica de BourghKort (45 km med start 09.40)Lidingö
Anne RasmussenMellan (107 km med start 09.30)Bålsta CK
Anders NystrandMellan (107 km med start 09.30)
Michelle TrochezMellan (107 km med start 09.30)Bålsta ck
Michael Östnaes TrochezMellan (107 km med start 09.30)Bålsta ck
Milos PlavsicMellan (107 km med start 09.30)/
Stefan-Steffo Norman Lång (152 km med start 09.00)FREDRIKSHOF
Ami FagerdahlMellan (107 km med start 09.30)Ironmaniacs
Valerija KovacevicMellan (107 km med start 09.30)
Johan HolmgrenLång (152 km med start 09.00)Fredrikshof
Ingela FranklKort (45 km med start 09.40)Bålsta
Linnea GillbergKort (45 km med start 09.40)Skara
Ulf EngströmKort (45 km med start 09.40)KUNGSÄNGEN
Anders SilverMellan (107 km med start 09.30)Villa Atletic Club
Hugo SilverMellan (107 km med start 09.30)Villavi Atletic Club
Charlotte LewerthKort (45 km med start 09.40)Fredrikshof
Joakim BäruddeKort (45 km med start 09.40)Bålsta
Kalev TammemäeMellan (107 km med start 09.30)VCK
Mariana ErnborgKort (45 km med start 09.40)
Svante Larsson Kort (45 km med start 09.40)Over the hill gang
Anna QuakkelaarMellan (107 km med start 09.30)STIF Cykel
Isac SangwillLång (152 km med start 09.00)STIF Cykel
John KuusimurtoLång (152 km med start 09.00)STIF Cykel
Nicklas RangeMellan (107 km med start 09.30)STIF Cykel
Sanna FrostKort (45 km med start 09.40)
Thomas JaenssonLång (152 km med start 09.00)Enköpings CK
Alan Svanberg LooseMellan (107 km med start 09.30)Team Cyclone
Martin LooseMellan (107 km med start 09.30)Team Cyclone
Raimo KassalainenMellan (107 km med start 09.30)Team Cyclone
Marcus PapinskiMellan (107 km med start 09.30)Enebyberg
Stina EngströmKort (45 km med start 09.40)Venngarn
Asher ReubenMellan (107 km med start 09.30)Fredrikshof
Karl FägerstenMellan (107 km med start 09.30)N/A
Michael HenrichMellan (107 km med start 09.30)
Nina RuuskaMellan (107 km med start 09.30)
Andres CocaLång (152 km med start 09.00)Team la gallina
Mats SvenssonLång (152 km med start 09.00)Järfälla
Eva LindgrenLång (152 km med start 09.00)Bålsta
Gunilla NordgrenLång (152 km med start 09.00)Bålsta
Johan LindgrenLång (152 km med start 09.00)Bålsta